tsntravel

imm Köln 2024

imm Köln Uluslararası Mobilya ve İç Dekorasyon Fuarı

imm cologne the International Furniture and Interiors Fair

14-18 Ocak 2024

imm Köln, iç mekan tasarımı alanında çalışanlar için en önemli sektörel organizasyonlardan biridir. Tüm iç mekan endüstrisinin bir araya gelerek dünyadaki sektörel yeniklikleri inceleme ve kendi ürünlerini tanıtma imkanı buldukları fuar, her yıl olduğu gibi bu yıl da uluslararası tasarım sahnesine ilham veren bir ortam yaratmaya hazırlanıyor.

imm Köln Uluslararası Mobilya ve İç Dekorasyon Fuarı yurt dışı turu | Kurum ve kişiye özel turlar | WhatsApp: (0533) 278 0 876

imm Köln 2024
Sektörler

Mobilya üreticileri, yatak ve baza üreticileri, hareketli mekanizma üreticileri, sünger, visco ve lateks malzeme üreticileri, dekorasyon malzemeleri üreticileri, iplik üreticileri, tekstil makine sanayi, paket ve dizgi yay üreticileri, ev aksesuarları ithalatçıları.

imm Köln 2024
Ana Ürün Grupları

Mutfak ve banyo mobilyaları, yatak odası ve oturma odası mobilyaları, mobilya aksesuarları, mobilya parça ve malzemeleri, yataklar, kanepeler, sandalyeler ve koltuk takımları, mobilya bağlantı elemanları, aydınlatma malzemeleri, bebek, çocuk ve genç odası mobilyaları, yatak ve baza çeşitleri, ofis ve okul mobilyaları, bahçe mobilyaları, kumaş çeşitleri, iplik çeşitleri, kenar açma ve bordür makineleri, hareketli mekanizmalar, dolum ve press makineleri, yay ve helezon çeşitleri.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, imm cologne resmi web sitesinden alınmıştır.

ÜlkeAdı Fuarları

FuarAdı2022 Uluslararası Fuarı
Paket Tur Program Detayları

TÜRK HAVA YOLLARI *

GİDİŞ

DÖNÜŞ

TARİH VE GÜN
UÇUŞ NO / IST-YYY
TARİFELİ SEFER
KALKIŞ SAATİ – İNİŞ SAATİ

TARİH VE GÜN
UÇUŞ NO / YYY-IST
TARİFELİ SEFER
KALKIŞ SAATİ – İNİŞ SAATİ

(*) Ekonomi sınıfı uçak bileti.

OtelAdı

GİRİŞ

ÇIKIŞ

TARİH VE GÜN

TARİH VE GÜN

Şehir merkezi Mesafeler HBF 8,2 km.
Metro durağı Mesafeler Platz 240 m.
Metro Hannover Messe fuar alanı 23 km.
Hannover Havaalanı (HAJ) 4,8 km.

Paket tur programına dahil olan hizmetler

X gece / Y gün
oda kahvaltı konaklama

Havalimanı vergileri ve
yer hizmetleri giderleri

Havaalanı-otel-havaalanı
transfer hizmetleri

TÜRSAB
Seyahat Güvence Paketi

Yurtdışı seyahat
sağlık sigortası

tsntravel asistanlık ve
danışmanlık hizmetleri

Paket tur programına dahil olmayan hizmetler

Vize ücreti, fuar giriş bileti, öğlen ve akşam yemekleri, özel harcamalar.

FuarAdı2022 paket tur programı ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bize WhatsApp’tan yazın ya da 05332780876 nolu telefondan bizi hemen arayın.

Bizi hemen arayın!

Yukarıda belirtilen paket tur ücreti kontenjanlarla sınırlı olup, belirtilen otel ve uçuşlardaki müsaitlik durumu anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Rezervasyon tarihinde uçuşlarda ve otellerde oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Paket tur detaylarıyla ilgili güncel bilgiler için (0533) 278 0 876 nolu telefondan tsntravel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda “size özel” imm Köln 2024 fuar tur programı için bize WhatsApp’tan yazın: (0533) 278 0 876

Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!