tsntravel

Chillventa Nürnberg 2024

Chillventa Nürnberg Uluslararası Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Fuarı

Chillventa 2024: The World’s Leading Exhibition For Refrigeration Technology

8-10 Ekim 2024

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirliği; soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompaları için yeni ürünler ve sistemler geliştirmenin arkasındaki itici güç olmaya devam ediyor. Chillventa Nürnberg Soğutma Klima ve Havalandırma Fuarı; soğutma, iklimlendirme, ısı pompaları, endüstriyel soğutma ve ticari soğutma alanında yarının sorularına bugünden cevap veriyor.

Chillventa Nürnberg Uluslararası Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Fuarı | Paket tur programı | Kurum ve kişiye özel turlar | WhatsApp: (0533) 278 0 876

Chillventa Nürnberg 2024
Sektörler

Klima üreticileri, soğutma ve havalandırma sistemleri üreticileri, yedek parça üreticileri, ithalatçı ve ihracatçı firmalar, vana, hortum ve bağlantı ekipmanları üreticileri.

Chillventa Nürnberg 2024
Ana Ürün Grupları

Su Soğutmalı ve hava soğutmalı sistemler, soğutma kuleleri, kapalı devra soğutma sistemleri, kuru soğutucular, soğutucu gazlar ve paneller, soğuk oda kapıları, soğuk oda aksesuarları, soğutucu akışkanlar, kompresör çeşitleri, evaporatif soğutucular, mobil soğutucu sistemleri, termostat çeşitleri, vana ve bağlantı malzemeleri, soğutma ve klima cihazları ve aksesuarları, fan coil sistemler, basınç switchleri, hortumlar ve bağlantı parçaları, yağ ayırıcılar, zaman röleleri, titreşim önleyiciler, nem önleyici sistemler, fan çeşitleri, fan motorları, elektronik kontrol üniteleri, ısı geri kazanım cihazları, hava perdeleri, hava temizleyici cihazlar, filtre çeşitleri, toz toplama üniteleri, nemlendiriciler, kurutucular, hava kanalları, menfezler, klima santralleri, ısı pompaları, vantilatörler, aspiratörler, hava damperleri, baca sistemleri.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, Chillventa Nürnberg resmi web sitesinden alınmıştır.

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda “size özel” Chillventa Nürnberg 2024 fuar tur programı için bize WhatsApp’tan yazın: (0533) 278 0 876

Almanya Fuarları

Chillventa Nürnberg 2022 Fuarı
Paket Tur Program Detayları

TÜRK HAVA YOLLARI *

GİDİŞ

DÖNÜŞ

TARİH VE GÜN
UÇUŞ NO / IST-YYY
TARİFELİ SEFER
KALKIŞ SAATİ – İNİŞ SAATİ

TARİH VE GÜN
UÇUŞ NO / YYY-IST
TARİFELİ SEFER
KALKIŞ SAATİ – İNİŞ SAATİ

(*) Ekonomi sınıfı uçak bileti.

OtelAdı

GİRİŞ

ÇIKIŞ

TARİH VE GÜN

TARİH VE GÜN

Şehir merkezi Mesafeler HBF 8,2 km.
Metro durağı Mesafeler Platz 240 m.
Metro Hannover Messe fuar alanı 23 km.
Hannover Havaalanı (HAJ) 4,8 km.

Paket tur programına dahil olan hizmetler

X gece / Y gün
oda kahvaltı konaklama

Havalimanı vergileri ve
yer hizmetleri giderleri

Havaalanı-otel-havaalanı
transfer hizmetleri

TÜRSAB
Seyahat Güvence Paketi

Yurtdışı seyahat
sağlık sigortası

tsntravel asistanlık ve
danışmanlık hizmetleri

Paket tur programına dahil olmayan hizmetler

Vize ücreti, fuar giriş bileti, öğlen ve akşam yemekleri, özel harcamalar.

FuarAdı2022 paket tur programı ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bize WhatsApp’tan yazın ya da 05332780876 nolu telefondan bizi hemen arayın.

Bizi hemen arayın!

Yukarıda belirtilen paket tur ücreti kontenjanlarla sınırlı olup, belirtilen otel ve uçuşlardaki müsaitlik durumu anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Rezervasyon tarihinde uçuşlarda ve otellerde oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Paket tur detaylarıyla ilgili güncel bilgiler için (0533) 278 0 876 nolu telefondan tsntravel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!