tsntravel

EMO Hannover 2025

Uluslararası Üretim Teknolojileri ve Makineleri Fuarı

World's Leading Trade Fair for Production Technology

22-27 Eylül 2025

Sektörün lider ve dünya çapında benzersiz ticaret fuarı EMO Hannover, 2025 yılında gerçekleşecek. Türkiye’de Hannover makine fuarı olarak da bilinen organizasyon, metal işleme endüstrisinde yeni teknolojiler, inovasyon döngülerine dair trendler, endüstri 4.0, enerji verimliliği ve 3D baskı gibi endüstriyi yeni baştan şekillendiren konuların tümü, EMO Hannover’in gündeminde yer alıyor.

EMO Hannover Uluslararası Üretim Teknolojileri ve Makineleri Fuarı | tsntravel | Paket tur programları | Kurum ve kişiye özel fuar turları

EMO Hannover 2025
Katılımcı Sektörler

Makine sanayii, demir & çelik sanayii, döküm ve kalıp sanayii, savunma ve havacılık sanayii, gemi inşaat sanayii, otomotiv sanayii, beyaz eşya sanayii, iş ve inşaat makineleri sanayii, tarım makineleri sanayii.

EMO 2025
Ana Ürün Grupları

CNC makineleri, takım tezgahları, delici, tutucu ve kesici takımlar, atölye ekipmanları, akümülatörler ve kesintisiz güç kaynakları, endüstriyel robotlar, fabrika donanımları, kaynak ve kesme makineleri, kesme yağları ve soğutma sıvıları, kompresörler, kontrol sistemleri, konveyörler, lazer kesme tezgahları, bağlantı ve sızdırmazlık malzemeleri, metal enjeksiyon sistemleri, kalıp, parça ve boru işleme makineleri, imalat makineleri, otomasyon sistemleri ve yazılımlar, kalite güvenlik sistemleri, sac işleme makineleri, sensörler ve hareketli sistemler, teknik hırdavat ve el aletleri, yan sanayi ekipman ve malzemeleri, yarı bitmiş ve tam bitmiş ürünler.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, EMO Hannover resmi web sitesinden alınmıştır.

ÜlkeAdı Fuarları

FuarAdı2022 Uluslararası Fuarı
Paket Tur Program Detayları

TÜRK HAVA YOLLARI *

GİDİŞ

DÖNÜŞ

TARİH VE GÜN
UÇUŞ NO / IST-YYY
TARİFELİ SEFER
KALKIŞ SAATİ – İNİŞ SAATİ

TARİH VE GÜN
UÇUŞ NO / YYY-IST
TARİFELİ SEFER
KALKIŞ SAATİ – İNİŞ SAATİ

(*) Ekonomi sınıfı uçak bileti.

OtelAdı

GİRİŞ

ÇIKIŞ

TARİH VE GÜN

TARİH VE GÜN

Şehir merkezi Mesafeler HBF 8,2 km.
Metro durağı Mesafeler Platz 240 m.
Metro Hannover Messe fuar alanı 23 km.
Hannover Havaalanı (HAJ) 4,8 km.

Paket tur programına dahil olan hizmetler

X gece / Y gün
oda kahvaltı konaklama

Havalimanı vergileri ve
yer hizmetleri giderleri

Havaalanı-otel-havaalanı
transfer hizmetleri

TÜRSAB
Seyahat Güvence Paketi

Yurtdışı seyahat
sağlık sigortası

tsntravel asistanlık ve
danışmanlık hizmetleri

Paket tur programına dahil olmayan hizmetler

Vize ücreti, fuar giriş bileti, öğlen ve akşam yemekleri, özel harcamalar.

FuarAdı2022 paket tur programı ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bize WhatsApp’tan yazın ya da 05332780876 nolu telefondan bizi hemen arayın.

Bizi hemen arayın!

Yukarıda belirtilen paket tur ücreti kontenjanlarla sınırlı olup, belirtilen otel ve uçuşlardaki müsaitlik durumu anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Rezervasyon tarihinde uçuşlarda ve otellerde oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Paket tur detaylarıyla ilgili güncel bilgiler için (0533) 278 0 876 nolu telefondan tsntravel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda “size özel” Emo Hannover 2025 fuar tur programı için bize WhatsApp’tan yazın: (0533) 278 0 876

Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!