tsntravel

YURTDIŞI FUAR TURLARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Paket tur programlarınıza hangi hizmetler dahildir?

Paket tur programlarımıza (ilgili programda aksi belirtilmediği sürece) gidiş-dönüş uçak bileti, oda-kahvaltı konaklama, havaalanı-otel-havaalanı transferleri, yurtdışı seyahat sağlık sigortası ve tüm vergiler dahildir.

Rezervasyonumu ne zaman yapmalıyım?

Web sitemizde yer verdiğimiz fuarların tamamı uluslararası ihtisas fuarlarıdır. Sadece Türkiye değil, tüm dünyadaki firmalar tarafından ilgi görmektedir. Bu nedenle fuarın açılış tarihinden en az 6 ay öncesinden seyahat işlemlerine başlamak gerekir. Böylece erken rezervasyon fırsatından yararlanıp, daha uygun fiyata tur programı satın almış olursunuz.

Vize başvurumu ne zaman yapmalıyım?

Vize işlemleri, müracaat edilecek ülkenin vize politikasına göre değişkenlik gösterir ancak vize başvurunuzu seyahatinize 2-3 ay kala yapmanızı tavsiye ederiz.

Sitenizde belirtilen paket tur fiyatlarına KDV dahil midir?

Belirtilen tur programlarındaki fiyatlar yurtdışı hizmetlere ait olduğundan, yasa gereği KDV’den muaftır.

Ödemelerde taksit imkanı sunuyor musunuz?

Tur programı satın alma tarihinize, fuar açılış tarihine kalan süreye ve katılımcı sayısına bağlı olarak, işbirliği içinde olduğumuz otel ve havayolu şirketleriyle tsntravel arasındaki özel anlaşma ve ödeme planları doğrultusunda taksitli ödeme imkanı sağlıyoruz.

Fatura aslını ne zaman alacağız?

Rezervasyon onayınız tamamlandıktan sonra şirketiniz için dijital ortamda proforma fatura düzenleriz. Faturanızın aslını da hizmet bitim tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde e-fatura sistemi üzerinden tarafınıza göndeririz.

Paket tur ödemesini yapmadan vize evrakı alabilir miyim?

Vize müracaatları için sadece rezervasyon yeterli olabiliyor. Vize müracaatını tsntravel vasıtasıyla yapmak istediğinizde, vize başvurusunda bulunacak kişi rezervasyonlarını ücretsiz olarak hazırlıyoruz.

Gitmek istediğim fuarla ilgili sitenizde paket tur programı bulamadım. Sitenizde belirtilen tarih ve fuarlar dışında paket tur programı düzenliyor musunuz?

Katılımcı ve ziyaretçi firmalara özel, farklı tarihli ve/veya farklı konaklama alternatifli programlar da düzenliyoruz.

Tek kişilik paket tur satın alabilir miyim?

Evet, alabilirsiniz. tsntravel hizmet ve kalite anlayışı katılımcı sayısına göre değişmez, her bir müşteri eşit değerdedir. 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz turizm sektöründe A sınıfı bir acente olarak kurumsal önceliğimiz, 1 kişi de olsa, 1000 kişi de olsa her şart ve koşulda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Paket turlarınıza dahil ettiğiniz hizmetlerin tamamı yerine bir ya da birkaçını alabilir miyim?

tsntravel , seyahat beklentilerinizi karşılayacak tur programlarının planlamasında uzman bir kuruluştur. Vize işlemlerinden uçak biletine, havaalanı transferlerinden konaklamaya kadar tur paketindeki hizmetlerin her biri; konforlu, güvenli ve eksiksiz bir seyahat deneyimi yaşamanız için titizlikle planlanarak tur programına dahil edilir. Ancak dilerseniz paket turlarımızda belirtilen hizmetlerin bir veya birkaçını tercih edebilir, yararlanmak istemediğiniz hizmeti çıkarabilirsiniz.

İnternet üzerinden farklı rezervasyon ve satınalma imkanları varken, neden Tsn Travel tur programlarını tercih etmeliyim?

Gitmek istediğiniz ülkedeki fuar için bireysel olarak vize başvurusu yapmanız, uçak biletinizi satın almanız ya da otel rezervasyonunuzu internet üzerinden organize etmeniz tabii ki mümkündür. Ancak tüm bu detaylarla uğraşırken planlamadığınız eksikliklerle karşılaşmanız, öngörmediğiniz sorunlarla yüz yüze kalmanız ve hesaba katmadıklarınızdan dolayı can sıkıcı bir süreç yaşamanız da olasılık dahilindedir. Umulmadık eksikliklerden kaynaklanabilecek maddi-manevi kayıplar yaşamamak için profesyonel bir turizm acentesinden hizmet almak da işte tam olarak bunun için gereklidir.

 

Biz tsntravel olarak şirket prensiplerimiz çerçevesinde hassasiyetle koruduğumuz şeffaflık ilkemizin bir yansıması olarak karşılıklı güvene dayalı işbirliği temelinde hizmet verdiğimiz müşterilerimizin zaman ve bütçesini en verimli şekilde değerlendirebilmelerini hedefler, tur programlarımızdaki seyahat planlamalarımızda kaliteli ve maksimum fayda sağlayacak seçimleri bir araya getiririz.

 

20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz profesyonel fuar turizminde geliştirdiğimiz uluslararası işbirliklerimiz sayesinde havayolları, oteller, organizasyon firmaları ve transfer şirketleriyle bir yıl öncesine varan ön ödemeli anlaşmalar yapar, işbirliği yaptığımız şirketlerle bilgi alışverişinde bulunabildiğimiz bu sistemin sağladığı koordinasyonla anlık olarak gelişen müşteri taleplerini dahi süratle ve güvenli bir şekilde karşılarız.

 

Anlaşmalı havayolları, sözleşmeli oteller ve lojistik destek aldığımız uluslararası paydaşlarımızla geliştirdiğimiz bu esnek platform, müşterilerimize en uygun fiyat, en iyi fırsat ve seçeneklerle planlanan avantajlı tur programları olarak yansır.

 

Bir telefon kadar yakınınızda olan tsntravel profesyonelliği ve tecrübesi sayesinde, uluslararası destinasyonlarda özellikle Covid-19 pandemisi nedeniyle değişkenlik gösteren prosedürlerden kaynaklanabilecek beklenmedik durumlarla karşılaşmaz, seyahatinizin her anını en verimli şekilde değerlendirirsiniz.

Pratik, mükemmelleştirir.

Alman Atasözü

Übung macht den Meister.

Deutsches Sprichwort

Practice makes perfect.

German Proverb

Pratik, mükemmelleştirir.

Alman Atasözü

Übung macht den Meister.

Deutsches Sprichwort

Practice makes perfect.

German Proverb