tsntravel

Fruit Logistica Berlin 2024

Uluslararası Meyve ve Sebze Ticaret Fuarı

The Leading Exhibition for the Global Fruit Trade

7-9 Şubat 2024

1993’ten beri her yıl düzenlenen Fruit Logistica Berlin, taze ürün ticaretinin en önemli fuarlarından biridir. Küçük ve orta ölçekli firmaların yanı sıra küresel oyuncular da bu fuarda tek bir çatı altında toplanır. Fuarda her yıl seminerler, atölye çalışmaları ve çeşitli etkinlikler yapılır.

Ana Ürün Grupları

Yaş meyve sebze, kuru meyveler, organik ürünler, dondurulmuş meyve sebze, kabuklu meyveler, baharatlar, taze kesilmiş ürünler, hazır ürünler, çiçekler, tohum ve fidanlar, bitkiler, paketleme makineleri, etiketleme makineleri, paketleme malzemeleri, kalite kontrol sistemleri, soğutma sistemleri, ürün izleme sistemleri, meyve sebze işleme ve yıkama sistemleri.

Sektörler

Yaş meyve ve sebze üreticileri, dondurulmuş gıda üreticileri, baharat ve kabuklu meyve üreticileri, seralar, fidan üreticileri, tohum ve gübre üreticileri, paketleme ve etiketleme makineleri üreticileri, soğuk zincir tedarikçileri, nakliye firmaları.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, Fruit Logistica resmi web sitesinden alınmıştır.

Fruit Logistica Berlin 2024 uluslararası fuar paket tur programı ile ilgili detaylı bilgi
için bize WhatsApp’tan yazın ya da 05332780876 nolu telefondan bizi hemen arayın.

Fruit Logistica Berlin 2023
uluslararası fuar paket tur programı ile
ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bize
WhatsApp’tan yazın ya da 05332780876
nolu telefondan bizi hemen arayın.

Bizi hemen arayın!

Fruit Logistica Berlin 2024 fuarı için
farklı tarih ve konaklama alternatifleriyle
size özel bir tur programı arıyorsanız…

Paket tur programlarımızın yanı sıra,
“size özel” çözümler için de buradayız.
Kurumsal ya da bireysel seyahat planınız doğrultusunda tarih ve kişi sınırlaması olmadan, ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanacak tur seçeneklerimizle zaman ve bütçenizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için size bir telefon kadar yakınız.

Çağrı merkezinde vakit kaybetmeden, form doldurmakla ya da e-posta yazmakla uğraşmadan, en hızlı çözüm için bize hemen şimdi WhatsApp’tan yazın ya da 0533 278 0 876 numaralı telefondan bizi arayın. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizin beklentileriniz doğrultusunda hazırlayacağı size özel seyahat planı ile hayalinizdeki uluslararası fuar deneyimini farklı bir boyuta taşıyalım…

Bizi arayın!