tsntravel

GIFA Düsseldorf 2027 Uluslararası Döküm ve Metal Teknolojileri Fuarı | 12-16 Haziran 2027
GIFA Düsseldorf Uluslararası Döküm ve Metal Teknolojileri Fuarı

GIFA Düsseldorf 2027

Uluslararası Döküm ve Metal Teknolojileri Fuarı

12-16 Haziran 2027

The No.1 World’s Leading Trade Fair for the Foundry Industry

GIFA | METEC | THERMPROCESS | NEWCAST

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda “size özel” GIFA Düsseldorf 2027 tur programı için bize WhatsApp’tan yazın: (0533) 278 0 876

GIFA Düsseldorf Uluslararası Döküm ve Metal Teknolojileri Fuarı

Size özel tur programı için
tsntravel hizmetleri

Size özel tur programı için tsntravel hizmetleri

Size özel konaklama
alternatifleri

Gidiş-dönüş
uçak bileti

Vize işlemleri ve
danışmanlık hizmetleri

Havalimanı vergileri ve
yer hizmetleri giderleri

Havaalanı-otel-havaalanı transferleri

TÜRSAB
Seyahat Güvence Paketi

Yurtdışı seyahat
sağlık sigortası

Tur rehberliği ve
asistanlık hizmetleri

Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tarih ve kişi sınırlaması olmadan, A’dan Z’ye size özel bir GIFA Düsseldorf 2027 seyahat planı ile zaman ve bütçenizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için size bir telefon kadar yakınız.

Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tarih ve kişi sınırlaması olmadan, A’dan Z’ye size özel bir GIFA Düsseldorf 2023 seyahat planı ile zaman ve bütçenizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için size bir telefon kadar yakınız.

Döküm teknolojisi için dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan GIFA Düsseldorf; metal işleme alanında modern ve yenilikçi çözümlerin yanı sıra geleceğe yönelik yenilik ve trendleri tek bir çatı altında deneyimlemenizi sağlar. Messe Düsseldorf’ta düzenlenen GIFA 2027 fuarını ziyaret ederek farklı ülkelerden fuara katılan döküm ve metal teknolojisi tedarikçileriyle tanışabilir, öne çıkan ve özel sergiler içeren yüksek kaliteli bir bilgi programını deneyimleyebilirsiniz.

GIFA: Metallerin Parlak Dünyası

Metalurji, ısı teknolojisi ve döküm endüstrilerinden uluslararası alıcılar, kullanıcılar, uzmanlar ve karar vericiler, 4 yılda bir burada buluşur. Uluslararası ticaret fuarı dörtlüsü GIFA, METEC (metalurji), THERMPROCESS (termal proses) ve NEWCAST (döküm), sektör temsilcileri için kaçırılmaması gereken bir platformdur. “Metallerin Parlak Dünyası” sloganıyla üst düzey karar vericiler için “dörtlü” sektör toplantısı olan bu fuar, çok sayıda seminer ve sempozyum, özel sergiler ve teknoloji forumlarının yanı sıra uluslararası kongreler, endüstri profesyonelleri için eşsiz bir konsept ve kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

GIFA 2027
Ana Ürün Grupları

Döküm/ergitme tesisleri, refrakter teknolojisi, kalıplama tesis ve makineleri, kalıp kumları ve kalıp yardımcı malzemeleri, döküm makineleri ve döküm ekipmanları, temizleme, bitirme, kalıp ve kalıp imalatı, sektörel kontrol sistemleri ve otomasyon, çevre koruma ve atık yönetimi gibi başlıklar, ülkemizde “Düsseldorf döküm fuarı” “Düsseldorf metal fuarı” ve “Düsseldorf demir fuarı” gibi isimlerle de anılan GIFA Düsseldorf 2027 fuarının ana ürün kategorileri arasında yer alıyor.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, GIFA resmi web sitesinden alınmıştır.

Welcome to The Bright World of Metals 2023

Dünyada gidilecek ne kadar çok fuar varsa,
tsntravel‘da hepsi için avantajlı bir tur programı var!

Dünyada gidilecek
ne kadar çok fuar varsa,
tsntravel‘da hepsi için avantajlı
bir tur programı var!

BİZİ ARAYIN:

Bizi hemen arayın!

YAKLAŞAN FUARLAR

Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!