tsntravel

InnoTrans Berlin 2024

Uluslararası Ulaşım Teknolojileri Fuarı

International Trade Fair for Transport Technology

24-27 Eylül 2024

InnoTrans Berlin, raylı sistemler ve ulaşım teknolojileri alanında en büyük uluslararası fuar olarak biliniyor. InnoTrans; tren, demiryolu ve hafif raylı sistemler sektörünün en önemli aktörlerini Berlin Fuar Merkezi’nde buluşturuyor.

Innotrans Berlin 2024 Ulaşım Teknolojileri Fuarı | 24-27 Eylül 2024 | Şirketinize özel yurt dışı fuar turları | WhatsApp: (0533) 278 0 876

InnoTrans Berlin 2024
Almanya Ulaşım Teknolojileri Fuarı
Ana Ürün Grupları

Demiryolu araçları, tramvaylar, vinçler, yük vagonları, raylı sistem ekipmanları, şehir içi ve şehirlerarası yolcu taşıma araçları, yük vagonları, yolcu vagonları, lokomotifler, araç bileşenleri, raylı sistem sürüş takımları, elektrifikasyon ekipmanları, bakım onarım ekipmanları, vagon temizlik ve bakım ekipmanları, kabin içi ekipmanlar, koltuklar, camlar ve eğlence sistemleri, yolcu bilgilendire sistemleri, ray bakım makineleri ve ekipmanları, yedek parçalar ve araçlar, gar ve istasyon ekipmanları, sinyalizasyon sistemleri, yolcu güvenlik sistemleri, tünel ve raylı sistem inşaat teknolojileri, ekipmanları ve bileşenleri, raylı sistem bakım ve onarım teknolojileri.

Kimler katılmalı?

Kamu ve özel taşımacılık işletmeleri ve işletmecileri, ulaşım teknolojisi üreticileri ve tedarikçileri, inşaat şirketleri, mühendisler, jeologlar, madenciler, kamu yöneticileri/devlet yetkilileri/bakanlıklar, danışmanlar, ticaret birlikleri ve kurumları, bilimler, araştırma ve geliştirme, nakliye endüstrisi.
Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, InnoTrans resmi web sitesinden alınmıştır.

Size özel Innotrans 2024 paket tur programı için bize WhatsApp’tan yazın ya da bizi (0533) 278 0 876 nolu telefondan arayın.

Size özel Innotrans 2024 paket tur programı için bize WhatsApp’tan yazın ya da bizi (0533) 278 0 876 nolu telefondan arayın.

Bizi hemen arayın!

Innotrans Berlin 2024
Uluslararası Ulaşım Teknolojileri Fuarı için
size özel bir tur programı arıyorsanız…

Paket tur programlarımızın yanı sıra, “size özel” çözümler için de buradayız.
Kurumsal ya da bireysel seyahat planınız doğrultusunda tarih ve kişi sınırlaması olmadan,
ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanacak tur seçeneklerimizle zaman ve bütçenizi en verimli
şekilde değerlendirmeniz için size bir telefon kadar yakınız.

Çağrı merkezinde vakit kaybetmeden, form doldurmakla ya da e-posta yazmakla uğraşmadan,
en hızlı çözüm için bize hemen şimdi WhatsApp’tan yazın ya da 0533 278 0 876 numaralı telefondan
bizi arayın. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizin beklentileriniz doğrultusunda hazırlayacağı
size özel seyahat planı ile hayalinizdeki uluslararası fuar tur deneyimini farklı bir boyuta taşıyalım!

Innotrans Berlin 2024
Uluslararası Ulaşım Teknolojileri Fuarı için
size özel bir tur programı arıyorsanız…

Paket tur programlarımızın yanı sıra,
“size özel” çözümler için de buradayız.
Kurumsal ya da bireysel seyahat planınız doğrultusunda tarih ve kişi sınırlaması olmadan, ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanacak tur seçeneklerimizle zaman ve bütçenizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için size bir telefon kadar yakınız.

Çağrı merkezinde vakit kaybetmeden, form doldurmakla ya da e-posta yazmakla uğraşmadan, en hızlı çözüm için bize hemen şimdi WhatsApp’tan yazın ya da 0533 278 0 876 numaralı telefondan bizi arayın. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizin beklentileriniz doğrultusunda hazırlayacağı size özel seyahat planı ile hayalinizdeki uluslararası fuar deneyimini farklı bir boyuta taşıyalım…

Bizi arayın!