tsntravel

Medica Düsseldorf 2022

Uluslararası Medikal Teknoloji Fuarı

Trade Fair for Medical Technology

14-17 Kasım 2022

40 yılı aşkın bir süredir her yıl düzenlenen MEDICA, tıp sektörü için dünyanın en büyük etkinliğidir. Tıbbi teknoloji, elektrotıp, laboratuvar teknolojisi, teşhis, fizyoterapi, ortopedik teknolojinin yanı sıra ihtiyaçlar ve sarf malzemeleri konularında dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan Medica Almanya Medikal Fuarı 2023, konferans ve forumların yanı sıra çok sayıda aktivite ve özel gösterilerle de sektör profesyonellerinin buluşma noktası.

Medica Düsseldorf Uluslararası Medikal Teknoloji Fuarı logo

Medica Düsseldorf 2022
Almanya Tıbbi Malzemeler Fuarı
Odak konular / Bölümler

Elektronik tıp, tıp tekniği, laboratuvar tekniği, teşhis, fizik tedavi, ortopedi tekniği, ihtiyaç ürünleri ve tüketim ürünleri, bilgi tekniği ve iletişim tekniği, tıbbi hizmetler ve yayın evi ürünleri, görüntüleme ve teşhis, tıbbi ekipman ve cihazlar, laboratuvar ekipmanları, tanı testleri, fizyoterapi, ortopedik teknoloji, tek kullanımlık sarf malzemeleri, BT sistemleri ve BT çözümleri.

Medica Düsseldorf 2022
Ana Ürün Grupları

Cerrahi aletler, bilgisayarlı tomografiler, akupunktur cihazları, analiz cihazları, anestezi cihazları, doktor çantaları, bandajlar, solunum cihazları, engelli ulaşım araçları, kuvözler, dezenfeksiyon cihazları, teşhis, elektrotıp, atık sistemleri, kuvözler, yoğun bakım tıbbı, kateterler, kompresyon terapi cihazları, hastane tesisleri, laboratuvar teknolojisi, lazer cerrahi cihazları, tıbbi teknoloji, mikrobiyoloji , mikroskoplar, mikrotomlar, mobil ışıklar, nükleer tıp, cerrahi teknoloji, ameliyat masaları, ortopedik teknoloji, geri dönüşüm sistemleri, rehabilitasyon ekipmanları, kurtarma ekipmanları, X-ray ekipmanı, oksijen ekipmanı, ateller, sterilizasyon ekipmanı, eğitim ekipmanı, bandajlar, santrifüjler, elektromedikal ekipman, laboratuvar ekipmanı gibi ürün grupları Medica Düsseldorf medikal ürünler fuarında sergileniyor olacak.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, Medica Düsseldorf resmi web sitesinden alınmıştır.

Almanya Fuarları

Medica Düsseldorf 2022 Uluslararası Medikal Teknoloji Fuarı
Paket Tur Program Detayları

Medica Düsseldorf Uluslararası Medikal Teknoloji Fuarı | tsntravel yurtdışı fuar paket tur programları

TÜRK HAVA YOLLARI *

GİDİŞ

DÖNÜŞ

14.11.2022 PAZARTESİ
TK1523 / IST-DUS
TARİFELİ SEFER
08:10 – 09:30

17.11.2022 PERŞEMBE
TK1528/ DUS-IST
TARİFELİ SEFER
17:55 – 23:10

(*) Ekonomi sınıfı uçak bileti.

MERCURE HOTEL DÜSSELDORF SUED

GİRİŞ

ÇIKIŞ

14.11.2022 PAZARTESİ

17.11.2022 PERŞEMBE

Şehir merkezi Düsseldorf HBF 7 km.
Metro durağı Am Schönenkamp 250 m.
Düsseldorf Messe fuar alanı 16,2 km.
Düsseldorf Havaalanı 20,3 km.

Paket tur programına dahil olan hizmetler

3 gece / 4 gün
oda kahvaltı konaklama

Havalimanı vergileri ve
yer hizmetleri giderleri

Havaalanı-otel-havaalanı
transfer hizmetleri

TÜRSAB
Seyahat Güvence Paketi

Yurtdışı seyahat
sağlık sigortası

tsntravel asistanlık ve
danışmanlık hizmetleri

Paket tur programına dahil olmayan hizmetler

Vize ücreti, fuar giriş bileti, öğlen ve akşam yemekleri, özel harcamalar.

Medica Düsseldorf 2022 paket tur programı ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bize WhatsApp’tan yazın ya da 05332780876 nolu telefondan bizi hemen arayın.

Bizi hemen arayın!

Yukarıda belirtilen paket tur ücreti kontenjanlarla sınırlı olup, belirtilen otel ve uçuşlardaki müsaitlik durumu anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Rezervasyon tarihinde uçuşlarda ve otellerde oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Paket tur detaylarıyla ilgili güncel bilgiler için (0533) 278 0 876 nolu telefondan tsntravel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!