tsntravel

SIAL Paris 2024

Uluslararası Gıda Fuarı

The International Food Products Exhibition

Salon International de l'alimentation

19-23 Ekim 2024

İlki 1964 yılında düzenlenen SIAL gıda fuarı, bugün 200’den fazla ülkeden katılımcı ve ziyaretçi çekiyor. Gıda endüstrisinde yer alan üreticiler, ithalatçılar, alıcılar ve perakendeciler, medya uzmanları ve bağımsız dernekler beş günlük ilham, tartışma ve değişim için Paris’teki en büyük fuar ve sergi alanında buluşuyor. SIAL Gıda Fuarı, bu yıl da sektörün en prestijli fuarlarından biri olarak merakla bekleniyor.

SIAL Paris Uluslararası Gıda Fuarı

SIAL Paris 2024 gıda fuarına
kimler katılmalı?

Unlu mamül üreticileri, paketlenmiş gıda üreticileri, dondurulmuş gıda üreticileri, bakliyat ve kuruyemiş üreticileri, gıda üreticileri, gıda toptancıları ve perakendeci firmalar, gıda pazarlama şirketleri, gıda ithalatçıları ve ihracatçıları, marketler, catering firmaları, yemek fabrikaları,fast food firmaları, otel, kafe ve restoran işletmecileri, fırın işletmecileri, gıda mühendisleri.

SIAL Paris 2024 fuarı
ana ürün grupları

SIAL Paris fuarında unlu mamüller ve şekerlemeler, makarna çeşitleri, bakliyat ve kuruyemiş çeşitleri, konserve ürünler, konserve et, tavuk ve deniz ürünleri çeşitleri, dondurulmuş gıdalar, dondurulmuş sebze ve meyveler, hazır yemekler, süt ve süt ürünleri, sıvı ve katı yağlar, temel gıdalar, atıştırmalık yiyecekler, baharatlar, çay ve kahve çeşitleri, bisküvi ve kek çeşitleri, doğal tatlılar, helva çeşitleri, gazlı içecekler, meyve suları ve aromalı içeçcekler, tartılar, soğutma sistemleri, tartma ve istifleme sistemleri, market ekipmanları, soğuk zincir sistemleri, taşıma ekipmanları, depolama ekipmanları ile ilgili çeşitli ürün grupları sergileniyor.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, SIAL Paris resmi web sitesinden alınmıştır.

Size özel SIAL Paris 2024 paket tur programı için bize WhatsApp’tan yazın ya da bizi 05332780876 nolu telefondan arayın.

Bizi hemen arayın!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!