tsntravel

SIAL Paris 2022

Uluslararası Gıda Fuarı

The International Food Products Exhibition

Salon International de l'alimentation

15-19 Ekim 2022

İlki 1964 yılında düzenlenen SIAL gıda fuarı, bugün 200’den fazla ülkeden katılımcı ve ziyaretçi çekiyor. Gıda endüstrisinde yer alan üreticiler, ithalatçılar, alıcılar ve perakendeciler, medya uzmanları ve bağımsız dernekler beş günlük ilham, tartışma ve değişim için Paris’teki en büyük fuar ve sergi alanında buluşuyor. SIAL Gıda Fuarı, bu yıl da sektörün en prestijli fuarlarından biri olarak merakla bekleniyor.

SIAL Paris Uluslararası Gıda Fuarı

SIAL Paris 2022 gıda fuarına
kimler katılmalı?

Unlu mamül üreticileri, paketlenmiş gıda üreticileri, dondurulmuş gıda üreticileri, bakliyat ve kuruyemiş üreticileri, gıda üreticileri, gıda toptancıları ve perakendeci firmalar, gıda pazarlama şirketleri, gıda ithalatçıları ve ihracatçıları, marketler, catering firmaları, yemek fabrikaları,fast food firmaları, otel, kafe ve restoran işletmecileri, fırın işletmecileri, gıda mühendisleri.

SIAL Paris 2022 fuarı
ana ürün grupları

SIAL Paris fuarında unlu mamüller ve şekerlemeler, makarna çeşitleri, bakliyat ve kuruyemiş çeşitleri, konserve ürünler, konserve et, tavuk ve deniz ürünleri çeşitleri, dondurulmuş gıdalar, dondurulmuş sebze ve meyveler, hazır yemekler, süt ve süt ürünleri, sıvı ve katı yağlar, temel gıdalar, atıştırmalık yiyecekler, baharatlar, çay ve kahve çeşitleri, bisküvi ve kek çeşitleri, doğal tatlılar, helva çeşitleri, gazlı içecekler, meyve suları ve aromalı içeçcekler, tartılar, soğutma sistemleri, tartma ve istifleme sistemleri, market ekipmanları, soğuk zincir sistemleri, taşıma ekipmanları, depolama ekipmanları ile ilgili çeşitli ürün grupları sergileniyor.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, SIAL Paris resmi web sitesinden alınmıştır.

Fransa Fuarları

SIAL Paris 2022 Uluslararası Gıda Fuarı
Paket Tur Program Detayları

SIAL Paris Uluslararası Gıda Fuarı | tsntravel | 4 gece / 5 gün paket tur programı iki kişilik odada kişi başı 945 Euro!
SIAL Paris Uluslararası Gıda Fuarı | tsntravel | 4 gece / 5 gün paket tur programı iki kişilik odada kişi başı 945 Euro!

TÜRK HAVA YOLLARI *

GİDİŞ

DÖNÜŞ

15.10.2022 CUMARTESİ
TK1831 / IST-CDG
TARİFELİ SEFER
08:35 – 11:15

19.10.2022 ÇARŞAMBA
TK1834/ CDG-IST
TARİFELİ SEFER
17:50 – 22:30

(*) Ekonomi sınıfı uçak bileti.

NOVOTEL PARIS SAINT DENIS STADE BASILIQUE

GİRİŞ

ÇIKIŞ

15.10.2022 CUMARTESİ

19.10.2022 ÇARŞAMBA

Şehir merkezi Louvre 9,1 km.
Metro durağı Saint Denis Porte de Paris 35 m.
Parc des Expositions N. Villepinte fuar alanı 14,8 km.
Paris Havaalanı (CDG) 17,5km.

Paket tur programına dahil olan hizmetler

4 gece / 5 gün
oda kahvaltı konaklama

Havalimanı vergileri ve
yer hizmetleri giderleri

Havaalanı-otel-havaalanı
transfer hizmetleri

TÜRSAB
Seyahat Güvence Paketi

Yurtdışı seyahat
sağlık sigortası

tsntravel asistanlık ve
danışmanlık hizmetleri

Paket tur programına dahil olmayan hizmetler

Vize ücreti, fuar giriş bileti, öğlen ve akşam yemekleri, özel harcamalar.

SIAL Paris 2022 paket tur programı ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bize WhatsApp’tan yazın ya da 05332780876 nolu telefondan bizi hemen arayın.

Bizi hemen arayın!

Yukarıda belirtilen paket tur ücreti kontenjanlarla sınırlı olup, belirtilen otel ve uçuşlardaki müsaitlik durumu anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Rezervasyon tarihinde uçuşlarda ve otellerde oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Paket tur detaylarıyla ilgili güncel bilgiler için (0533) 278 0 876 nolu telefondan tsntravel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!