tsntravel

Wire & Tube Düsseldorf 2024

Uluslararası Tel, Kablo ve Boru Endüstrisi Fuarı

International Wire and Tube Fair

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda “size özel” Wire & Tube 2024 tur programı için bize WhatsApp’tan yazın: (0533) 278 0 876

Bizi hemen arayın!
Wire Düsseldorf Tel, KAblo ve Ekipmanları Fuarı

Wire Düsseldorf 2024

Uluslararası Tel ve Kablo Endüstrisi Fuarı
15-19 Nisan 2024

Tel ve kablolama endüstrisinde faaliyet gösteren dünyanın lider firmaları, tel ve kablo endüstrisi için dünyanın en önemli ticaret fuarı olan Wire Düsseldorf 2024’te otomotiv, telekomünikasyon, yapı, kimya, gaz ve petrol endüstrisine yönelik makine, akıllı üretim ve ürün yeniliklerini sergileyecekler. Tel imalat ve bitirme makineleri, tel donanımı, bağlantı elemanları, yay üretimi ve işlenmesi, proses teknolojisi araçları, yardımcı proses teknolojisi malzemeleri, özel teller ve kablolar, cam elyaf, ölçüm, kontrol ve test mühendisliği teknolojisideki yenilikler, fuarın dikkat çeken konuları arasında öne çıkıyor.

Tube Düsseldorf Uluslararası Boru ve Bağlantı Ekipmanları Fuarı

Tube Düsseldorf 2024

Uluslararası Boru Endüstrisi Fuarı
15-19 Nisan 2024

Boru ve boru işleme endüstrisinin dünya çapında faaliyet gösteren lider firmaları, Tube 2024 fuarında en son teknoloji ve öne çıkan yenilikleri sergileyecek. Otomotiv endüstrisi alanında e-mobilite, bağlantılı araçlar, sürücüsüz araçlar; inşaat ve yapı sektöründe akıllı evler, yeşil binalar, modüler yapılar; gaz ve petrol endüstrisinde modüler üretim tesisleri, küresel boru hattı ağları, hidrolik sistemler; kimya endüstrinde modüler üretim tesisleri, kimyasal ağlar ve kaynakları verimli kullanan malzeme akışları ile boru ve donanımı, boru hattı tekniği, Tube Düsseldorf 2024 Boru Fuarı’nın ana konuları arasında.

Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!