tsntravel

Ambiente Frankfurt 2024

Züccaciye ve Ev Gereçleri Fuarı

International Consumer Goods Fair

26-30 Ocak 2024

Dünyanın önde gelen uluslararası katılımcıları, masa, mutfak, hediyelik eşya, mobilya ve dekorasyon ürünlerini Ambiente Frankfurt 2024 Almanya Züccaciye ve Ev Gereçleri Fuarı’nda sergilemeye hazırlanıyorlar. Fuar tüm ziyaretçilere dünya çapındaki uzman katılımcılar, mimarlar ve tasarımcılarla fikir alışverişi yapmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Dünyanın en önemli tüketim malları fuarlarından biri olan Ambiente 2024’de katılımcı ve ziyaretçiler küresel pazar yelpazesinden endüstri trendlerine ve gelecek vizyonlarına kadar en yeni fikir ve ürünleri ilk elden deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Ambiente Frankfurt Züccaciye ve Ev Gereçleri Fuarı

Ambiente Frankfurt 2024
Sektörler

Toptancı ve perakendeci firmalar, zincir mağazalar, bayi ve distribütörler, hediyelik eşya firmaları, ithalatçı ve ihracatçı firmalar, e-ticaret firmaları,zincir marketler, catering firmaları, organizasyon firmaları, tasarımcılar ve satın alma heyetleri.

Ambiente Frankfurt 2024
Ana Ürün Grupları

Sofra ve mutfak eşyaları, yemek takımları, cam ürünler ve aksesuarlar, porselen ve seramik ürünler, melamin mutfak eşyaları, çatal bıçak setleri, ahşap mutfak gereçleri, pişirme ekipmanları, tencere çeşitleri, tava çeşitleri, paslanmaz pişirme grupları, granit pişirme ekipmanları, emaye ürünler, düdüklü tencere çeşitleri, bakır, demir ve alüminyum mutfak gereçleri, plastik ev eşyaları, plastik bahçe aksesuarları ve mobilya çeşitleri, saklama kapları, kaseler, mutfak düzenleyicileri, elektrikli ev eşyaları, ütü çeşitleri, ütü masaları, çamaşırlıklar, temizlik ürünleri, dekoratif ev eşyaları, dekoratif mutfak eşyaları, banyo aksesuarları, aydınlatma çeşitleri, ev tekstili ürünleri, çerçeve çeşitleri, oda parfümleri, mum çeşitleri, dekoratif bitki ve çiçekler, küçük ev aletleri, ısıtıcılar, soğutucular, fırın, minifırın ve ankastre fırın çeşitleri, beyaz eşyalar.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, Ambiente Frankfurt resmi web sitesinden alınmıştır.

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda “size özel” Ambiente Frankfurt 2024 tur programı için bize WhatsApp’tan yazın: (0533) 278 0 876

Bizi hemen arayın!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!