tsntravel

Heimtextil Frankfurt 2023

Uluslararası Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı
10-13 Ocak 2023

Heimtextil Frankfurt Uluslararası Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı | tsntravel paket tur program | Şirketinize özel yurtdışı fuar turları | WhatsApp: (0533) 278 0 876
tsntravel | Şirketinize özel yurt dışı fuar turları | WhatsApp: (0533) 278 0 876

TUR PROGRAMINA DAHİL OLAN HİZMETLER

tsntravel-ikon1-ucak
tsntravel-ikon2-otel

Belirtilen haya yolları ile ekonomi
sınıfı gidiş dönüş uçak bileti

Belirtilen otelde 3 gece 4 gün
oda kahvaltı konaklama

tsntravel-ikon4-transfer
tsntravel-ikon3-vergiler

Havaalanı-otel-havaalanı
transfer hizmetleri

Havalimanı vergileri ve
yer hizmetleri giderleri

tsntravel-ikon6-sigorta
tsntravel-ikon7-rehberlik

TÜRSAB Seyahat Güvence Paketi ve
yurt dışı seyahat sağlık sigortası

tsntravel asistanlık ve
danışmanlık hizmetleri

Belirtilen tur programına vize ücreti, fuar giriş bileti, öğlen ve akşam yemekleri, özel harcamalar dahil değildir.

tsntravel-ikon1-ucak

LUFTHANSA HAVA YOLLARI

GİDİŞ: 10 OCAK 2023 SALI
LH1305 IST-FRA  09:10-08:00

DÖNÜŞ: 13 OCAK 2023 CUMA
LH1304 FRA-IST 17:05-22:10

tsntravel-ikon2-otel

HOLIDAY INN EXPRESS OFFENBACH

Berliner Str. 174 63067 Offenbach am Main

GİRİŞ: 10 OCAK 2023 SALI
ÇIKIŞ: 13 OCAK 2023 CUMA

Şehir merkezi Frankfurt HBF 8,5 km.
Metro durağı Ledermuseum 200 km.
Frankfurt Messe fuar alanı 9,3 km.
Frankfurt Int. Havaalanı 17,1 km.

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda “size özel” Heimtextil Frankfurt 2023 tur programı için bize WhatsApp’tan yazın: (0533) 278 0 876

Bizi hemen arayın!

Yukarıda belirtilen paket tur ücreti kontenjanlarla sınırlı olup, belirtilen otel ve uçuşlardaki müsaitlik durumu anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Rezervasyon tarihinde uçuşlarda ve otellerde oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Paket tur detaylarıyla ilgili güncel bilgiler için (0533) 278 0 876 nolu telefondan tsntravel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Heimtextil Frankfurt Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı

Heimtextil Frankfurt 2023

Uluslararası Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı
10-13 Ocak 2023

Almanya’nın Frankfurt kentinde, Frankfurt Messe fuar alanında gerçekleşecektirilecek olan Heimtextil 2023 Uluslararası Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı, ev tekstili endüstrisinin önde gelenleri tarafından, sektörün en önemli etkinliği olarak adlandırılmaktadır. Pandemi sonrasında endüstrinin yeniden canlanmasına ve hareketlenmesine olanak sağlayacak olan tetkinliğin, aynı zamanda ticari faaliyetleri de arttırması beklenmektedir.

Ana Ürün Grupları

Perdeler, tüller, brodeler, gipürler, tekstil dışı perdeler, güneş koruma sistemleri, döşemelik kumaş çeşitleri, baskılı ürünler, döşemelik deriler, suni deri çeşitleri, dekoratif kumaş çeşitleri, yatak odası takımları, uyku setleri, yataklar, yatak ekipmanları ve aksesuarları, şilte çeşitleri ve koruyucu ürünler, yatak çarşafları, yatak örtüleri, nevresim takımları, yastıklar, uyku setleri, battaniyeler, pike takımları, mutfak ve yemek masası örtüleri, mutfak kıyafetleri, masa aksesuarları, banyo ürünleri, paspas setleri, havlular, bornozlar, banyo aksesuarları, yer kaplamaları, halı çeşitleri, iplik çeşitleri, elyaf çeşitleri, tekstil kimyasalları, tekstil boyaları, pigment ve dolgu malzemeleri.

Kimler Katılmalı?

Ev tekstili markaları, iplik üreticileri, ithalatçılar, İhracatçılar, ev tekstili üreticileri, aksesuar üreticileri, toptancılar, perakendeciler, zincir mağazalar, iç mimarlar ve dekoratörler, tasarımcılar.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, Heimtextil Frankfurt resmi web sitesinden alınmıştır.

Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!