tsntravel

Interpack Düsseldorf 2026

Uluslararası Ambalaj ve Paketleme Teknolojileri Fuarı

Processing and Packaging Fair

7-13 Mayıs 2026

Küresel ambalaj endüstrisinin en kapsamlı organizasyonu Interpack Düsseldorf Uluslararası Ambalaj ve Paketleme Teknolojileri Fuarı, 7-13 Mayıs 2026 tarihleri arasında, Messe Düsseldorf fuar alanında kapılarını açıyor. Odak noktasını, ambalaj ve paketleme sanayinin oluşturduğu ambalaj fuarı 2026; gıda, içecek, şekerleme, unlu mamüller, ilaç, kozmetik gibi sektörlere de yarının trendlerini oluşturmak için yol gösteriyor.

Interpack Düsseldorf Ambalaj ve Paketleme Teknolojileri Fuarı

Interpack Düsseldorf 2026
Sektörler

Ambalaj üreticileri, ambalaj makineleri üreticileri, gümrükleme ve nakliye firmaları, fason ambalaj üreticileri, kimya firmaları, yazılım firmaları, ambalaj tasarımcıları, ambalaj sektörüne danışmanlık hizmeti veren firmalar, Ar-Ge firmaları.

Interpack Düsseldorf 2026
Ana Ürün Grupları

Ambalaj çeşitleri, cam ve ahşap ambalajlar, esnek ambalaj çeşitleri, kağıt ve karton ambalajlar, oluklu mukavva çeşitleri, plastik ambalaj çeşitleri, metal ambalaj çeşitleri, tamamlayıcı ürünler, etiket çeşitleri, hologramlar, filmler ve şeritler, file çeşitleri, kapaklar ve tıpalar, koruyucu ambalaj çeşitleri, nem alıcılar, separatörler, yapışkan banklar, yapıştırıcı ve tutkal çeşitleri.
Yastıklama ve dolgu malzemeleri, paletler, kayma engelleyiciler, ambalaj hammaddeleri ve ara ürün çeşitleri, esnek ambalaj foLyoları ve ruloları, metal levha çeşitleri, plastik levha çeşitleri, tekstil ürünler ve elyaf çeşitleri. Ambalaj baskı makineleri, etiketleme makineleri, mürekkep çeşitleri, kalıp çeşitleri ve baskı merdaneleri, aktarma makineleri, kaplama ve laminasyon makineleri, ebatlama ve kesme makineleri, katlama makineleri, barkod yazıcılar, barkod okuyucular, dikey ve yatay paketleme makineleri, dikiş makineleri, çemberleme makineleri, dağıtıcı makineler, kaplama ve kapama makineleri, kodlamam sistemleri, dilimleme, dolum ve kurutma makineleri, doz ayırıcılar, vakumlama makineleri. Kağıt ve torba üretim makineleri, metal ambalaj makineleri, pet şişirme makineleri, poşet kesme makineleri, thermoform makineleri, ağırlık ölçüm makineleri, endüstriyel mikserler, otomasyon sistemleri, kalite kontrol ve test cihazları, içecek ve sıvı gıda paketlemem makineleri, püre işleme makineleri, dolum makineleri, sterilizasyon makineleri ve ekipmanları, pres makineleri, atık yönetim sistemleri, içecek analiz sistemleri, depolama sistemleri, istifleme makineleri, taşıma ekipmanları, raf sistemleri, otomatik sistemler ve dizme makineleri.

Bu sayfada kullanılan fuar görselleri, Interpack Düsseldorf resmi web sitesinden alınmıştır.

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda “size özel” Interpack Düsseldorf 2026 tur programı için bize WhatsApp’tan yazın: (0533) 278 0 876

Bizi hemen arayın!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!
Tarih ve kişi sınırlaması olmadan, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm detaylarıyla sizin için özel olarak tasarlanacak uluslararası fuar tur programları tsntravel’da!